Warszawa, Zwycięzców

Mieszkanie na sprzedaż
895 000 PLN, Pow. 54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa , Zwycięzców
Rok budowy:
1960
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
GP568560
Cena za m2:
16574.07 PLN

Budynek starszej daty, jeszcze przed remontem elewacji. Wymienione piony, świeżo po wymianie CO i kaloryferów. Wysokość prawie 3 metry daje piękne poczucie przestrzenności. Wszystko w cegle, którą można odsłaniać i eksponować wedle uznania. Bezpośrednio nad mieszkaniem jest 80-cio metrowy strych, który jest potencjalnie do wykupu w bardzo atrakcyjnej cenie. Mieszkanie ma zatem wielkie możliwości adaptacyjne.

W tym miejscu jest absolutnie wszystko na wyciągnięcie ręki: komunikacja, sklepy, restauracje, klubokawiarnie, parki, szkoły, stadiony, ect. Budynek otoczony zielenią - starszymi, kojąco szumiącymi drzewami zabarwionym lekkim i nie angażującym szumem pobliskiego centrum miasta.

Okna wychodzą od strony pokoju dziennego na wschód, od strony sypialni na zachód. Mieszkanie jest po remoncie jednak od kilku ostatnich lat jest też placem zabaw i wszelkich ekspresji naszych juniorków. Ściany wymagają już odświeżenia...;) Remont przed laty był jednak przeprowadzony w taki sposób by przyszłemu nabywcy pozostawić pełne pole manewru w kwestii aranżacji, nie odbierając mu możliwości wykorzystania tego co oryginalnie my zastaliśmy w tym mieszkaniu. Ściany nie wyburzone pozostają w cegle, podłogi w pokojach - oryginalny parkiet - zostały tylko odrestaurowane, pozostałe podłogi wymagały wymiany..

Klatka schodowa mimo, że po remoncie nadal pozostawia dużo do życzenia, ale plany wspólnoty napełniają optymizmem..;) W obliczu wszystkich powyżej wymienionych zalet nie ma to jednak większego znaczenia.

Wspólnota planuje windę.

Mieszka się tu znakomicie.

Mieszkanko z takim potencjałem to unikat w tej lokalizacji. Gorąco polecam!

Media - telewizja kablowa, internet, telefon
Zabezpieczenia - drzwi / okna antywłamaniowe, domofon / wideofon
Wyposażenie - zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka

Nieprawidłowy adres E-mail