Konstancin-Jeziorna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
17 200 000 PLN, Pow. 320 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
320 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Konstancin-Jeziorna
Rok budowy:
2014
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
GP813495
Powierzchnia działki:
3 815 m2
Cena za m2:
53 750 PLN
Nowoczesna rezydencja w Konstancinie - Jeziornie, o powierzchni 320m2, położona na działce o powierzchni 3.815m2. Doskonała lokalizacja, strefa A.
Dom składa się z 3 poziomów (piwnica, parter i 1 piętro). Na parterze znajduje się duży hall wejściowy, wejście do windy, otwarty salon, jadalnia, kuchnia, garderoba, toaleta gościnna, oraz sypialnia gościnna wraz z dedykowaną łazienką. Z jadalni wyjście na taras i ogród. Pierwsze piętro składa się z hallu, wejścia do windy, 3 sypialnia (każda z dedykowaną łazienką), jedna z sypialni z własną garderobą. Na poziomie piwnicy znajduje się hall, wejście do windy, duży salon, spa, sauna, łazienka i pomieszczenie techniczne (kotłownia)

Garaż w bryle budynku, na 2 samochody. W domu znajduje się winda. Nieruchomość została wyposażona w zaawansowany system bezpieczeństwa.

 Drewniane podłogi / wysokiej jakości wykładzina. Sprzęty w kuchni marki SMEG.

Dom został niedawno odświeżony.

W bezpośredniej okolicy wspaniałe lasy Chojnowskie. W okolicy pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, kawiarnie, przedszkola, szkoły państwowe, szkoła amerykańska - American School of Warsaw (4.7 km), centrum handlowe Stara Papiernia (2,1 km).


Nieprawidłowy adres E-mail