Opis nieruchomości
Powierzchnia
273 m²
Ogrzewanie
elektryczne, gazowe
Nowoczesny dom o powierzchni 273m² na działce 880m² znajduje się na zamkniętym osiedlu w Konstancinie-Jeziornej. Segment z widokiem na staw i las mieści się w środkowej części osiedla i jednocześnie na jego skraju co tworzy wyjątkową kameralną atmosferę wśród wysokich drzew i nieskończonej przestrzeni okolicznych pól i lasów.
Spośród pozostałych budynków na osiedlu wyróżnia go duża niebanalna konstrukcja z wysokim patio, antresola z mostem prowadząca do odosobnionej części domu, pokaźny taras na piętrze w widokiem na sąsiadujący z nim staw i dużą działkę ze starodrzewem o charakterze parkowym. Wysokie rozrośnięte drzewa na działce tworzą swoisty mikroklimat przez co przebywanie w ogrodzie nawet w czasie upałów staje przyjemne.
Dolna kondygnacja to wysoka na ponad 6 metrów przestrzeń z panoramicznymi oknami z widokiem na ogród dzieli się na:
- zadaszony korytarzy wejściowego
- wiatrołap z wejściem do garażu
- wysoki hall łączący salon z kuchniami i łazienką
- salon z otwartą kuchnią w wyspą, jadalnią, częścią wypoczynkową, półotwartym gabinetem
- druga kuchnia (robocza)
- łazienka z prysznicem i toaletą
- garaż na 2 samochody
Na górę prowadzą schody ze szklaną balustradą, gdzie znajdują się:
- sypialnia „master bedroom” z wyjściem na taras, garderobą i łazienką z prysznicem, wanną i toaletą
- łazienka z prysznicem, wanną i toaletą
- sypialnia/gabinet z wyjściem na taras
oraz w drugiej części domu „za mostem” znajdują się 2 pomieszczenia:
- sypialnia/gabinet
- sypialnia
Ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, instalacja kominkowa (kominek opcjonalny).
Osiedle to kameralna inwestycja w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w bliskiej odległości od centrum Warszawy. Osiedle jest całodobowo strzeżone przez ochronę fizyczną oraz system kamer.