Zespół

Beata Walczewska

Beata Walczewska

Stanowisko:
CEO, Pośrednik w obrocie nieruchomosciami z licencją numer 1906
Mobile:
+48 513 104 052
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
b.walczewska@grandproperties.pl

Profil agenta
Rafał Ignaszewski

Rafał Ignaszewski

Stanowisko:
Prezes Zarządu, Pośrednik w obrocie nieruchomosciami z licencją numer 2981
Mobile:
+48 602 781 909
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
r.ignaszewski@grandproperties.pl

Profil agenta
Aneta Litwiniuk

Aneta Litwiniuk

Stanowisko:
Asystentka Zarządu
Mobile:
+48 502 909 760
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
a.litwiniuk@grandproperties.pl

Profil agenta
Anna Bąbik-Osiecka

Anna Bąbik-Osiecka

Stanowisko:
Office Menager, Specjalista ds. Nieruchomości
Mobile:
+48 784 000 902
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
a.babik-osiecka@grandproperties.pl

Profil agenta
Anna Gorączewska - Barjasz

Anna Gorączewska - Barjasz

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości
Mobile:
+48 515 068 567
Telefon:
+ 48 22 661 51 77
Email:
a.goraczewska@grandproperties.pl

Profil agenta
Maciej Zaczek

Maciej Zaczek

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości, Senior Property Expert
Mobile:
+48 533 224 700
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
m.zaczek@grandproperties.pl

Profil agenta
Piotr Szymański

Piotr Szymański

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości Warszawa - Bemowo, Property Expert
Mobile:
+48 515 068 767
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
p.szymanski@grandproperties.pl

Profil agenta
Marta Kowalska

Marta Kowalska

Stanowisko:
Specjalista ds. Nieruchomości
Mobile:
+ 48 502 907 760
Telefon:
+ 48 601 150 077
Email:
m.kowalska@grandproperties.pl

Profil agenta
Michał Nowakowski

Michał Nowakowski

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości
Mobile:
+48 515 725 773
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
m.nowakowski@grandproperties.pl

Profil agenta
Aldona Marczuk

Aldona Marczuk

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości inwestycyjnych, Property Expert
Mobile:
+48 601 328 487
Telefon:
+48 22 661 51 77
Email:
a.marczuk@grandproperties.pl

Profil agenta