Warszawa

Ursus, ul. Posag 7 Panien

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa
Next Ursus
Rynek
Pierwotny
Liczba pięter
7
Rok budowy
2017

Opis nieruchomości

INWESTYCJA DEWELOPERSKA

Kupujący nie płaci PROWIZJI ani podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC)

Inwestycja obejmować będzie kilkupiętrowe bloki mieszkalne, składające się z ośmiu kondygnacji, tworząc zintegrowane, nowoczesne osiedle. Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań osiedle Next Ursus będzie składało się z 14 komfortowych i ciekawych architektonicznie budynków mieszkalnych. Będzie można znaleźć tu 1,2,3 a nawet 4 pokojowe mieszkania, od 26 do 90m2. Większość mieszkań posiadać będzie ekspozycje na dwie strony świata. 70% mieszkań będzie mieć widną kuchnie, co zapewni bardzo dobre doświetlanie. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródek z tarasem. Na wyższych piętrach do każdego mieszkania przypisany będzie balkon lub taras.

Mapa

Kontakt

Aneta Litwiniuk

Aneta Litwiniuk

Asystentka Zarządu

Telefon:
+48 502 909 760
Mobile:
+48 22 661 51 77
Email:
a.litwiniuk@grandproperties.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Grand Properties Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Grand Properties Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (01-128) przy Elekcyjna 19/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).