Praca

Warunki współpracy

  • Wynagrodzenie prowizyjne – do 70%

  • Umowę o Pracę dla najlepszych specjalistów

  • Narzędzie do pracy (osobisty nowy laptop, telefon komórkowy)

  • W pełni wyposażone miejsce pracy w biurowcu w centrum Warszawy (ul. Żurawia 22)

  • Możliwość budowania własnego zespołu

  • Zaawansowany system CRM do pracy online

  • Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności

Naszych pracowników obdarzamy zaufaniem i swobodą działań. Chcemy, aby każdy miał szansę i możliwość wykorzystania wszystkich swoich umiejętności. Nie stwarzamy szklanych sufitów, wręcz przeciwnie. Pokazujemy, że coś takiego w ogóle nie istnieje!

Kogo szukamy i czego oczekujemy

Szukamy osób, które posiadają doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości i są nastawione na kolejny krok w swojej karierze.

Chcemy, aby nasi pracownicy cechowali się dużą samodzielnością. Będziesz zmagać się z wieloma sytuacjami, które wymagają nastawienia na rozwiązywanie problemów. Niezbędną umiejętnością w Twojej pracy, będzie biznesowe podejście oraz umiejętność prowadzenia rozmów o charakterze biznesowym. Oczekujemy od kandydata/kandydatki nienagannej kultury osobistej. W trakcie swojej pracy będziesz wielokrotnie reprezentować firmę w wielu oficjalnych sytuacjach.

Aktualne oferty pracy

Będziesz odpowiedzialny/na za budowanie portfolio produktów komercyjnych oraz tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi. Szukamy osoby, która swobodnie czuje się w relacjach biznesowych oraz jest nastawiona na działanie. Będziesz współtworzył zupełnie nowy dział obsługi nieruchomości komercyjnych, dzięki czemu otrzymasz realny wpływ, na funkcjonowanie i wizerunek firmy.
Jeśli masz biznesowe zdolności i dobrze czujesz się w relacjach B2B, to czekamy na Twoją kandydaturę!

Wyślij swoje CV na adres:

rekrutacja@grandproperties.pl

W tytule wiadomości e-mail wpisz: rekrutacja/komercja

Twoim głównym zadaniem będzie współpraca z deweloperami. Będziesz Tworzył/a nowy dział razem z obecnymi pracownikami, którzy zajmują się rynkiem pierwotnym i wtórnym oraz obsługą najmu. Będziesz mieć realny wpływ na dynamikę rozwoju całego działu, jak i wizerunku firmy. Jeśli masz umiejętności negocjacyjne i dobrze czujesz się w relaksacji B2C, to stanowisko jest dla Ciebie!

Wyślij swoje CV na adres:

rekrutacja@grandproperties.pl

W tytule wiadomości e-mail wpisz: rekrutacja/rynek pierwotny

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Adres

Grand Properties Sp. z o.o.
ul. Żurawia 22
00-515 Warszawa

+48 22 661 51 77

kontakt@grandproperties.pl

Tu nas znajdziesz

Lokalizacja


Napisz do nas